שירי מיימון הופעות 2022

עד 82% הנחה להופעות והצגות
הצטרפו למועדון החברים שלנו בחינם בווסטסאפ (קבוצה שקטה) וקבלו הנחות ומבצעים על הופעות והצגות!
ריכזנו עבורם את כל ההפועות הקרובות של שירי מיימון ברשימה אחת:

על המופע

שירי מיימון היא זמרת פופ, מנחה בתוכניות טלוויזיה, ושחקנית ישראלית ידועה שהתפרסמה בעקבות הופעתה בתוכנית הטלוויזיה "כוכב נולד". מיימון הופיע לראשונה בגיל 10 כאשר השתתפה בפסטיגל ילדים בביצוע השיר "בכל מצב". שנתיים לאחר מכן, הצטרפה ללהקה בשם "תהילה". בזמן שירותה הצבאי, שם שירתה בחיל הבידור, פגשה לראשונה את צביקה הדר שהפך לאחד השופטים בכוכב נולד מאוחר יותר (אך סירב לשפוט את שירי בשל היותם מכרים).

לאחר שחרורה מהצבא, היא החלה את לימודיה בבית צבי אך פרשה מהם לאחר שנודע לה שהתקבלה להשתתף בתחרות. בכוכב נולד, שירי ביצעה את השיר "עטוף ברחמים" של ריטה שהוביל אותה לחצי הגמר, בו ביצעה את השיר "כשאת עצובה" שהעביר אותה לגמר הסופי.

בתחרות, זכתה במקום השני לאחר נינט טייב, בביצוע מוצלח של השיר "דון קישוט" מהאלבום "מג'נונה" של דנה אינטרנשיונל. בזכות התוכנית, מיימון זכתה לפרסום רב ושיריה התנגנו ברדיו ותרמו לפריצת הדרך בקריירה המוזיקלית שלה. בשנים הבאות היא שיתפה פעולה עם זמרים כמו רן דנקר ("כמה כוח יש ללב שבור"), ושלומי שבת ("בכל מקום"). 

ב-2005 הוצע למיימון להשתתף בקדם אירוויזיון, והיא בחרה את הסינגל שלה "השקט שנשאר" שהפך ללהיט ואפשר לה לייצג את ישראל באירוויזיון באותה שנה. גרסתה לשיר "Time to say goodbye" ששילבה משפטים באנגלית ובעברית, הגיעה למקום הרביעי בתחרות. חודשיים לאחר השתתפותה באירוויזיון, הוציאה את הלהיט "אהבה קטנה" שהגיע למקומות גבוהים במצעדי הרדיו.

בספטמבר באותה שנה, יצא אלבום הבכורה "שירי מיימון" שהפך לאלבום זהב ומכר מעל 20 אלף עותקים. היא הוציאה גם שירים נוספים כמו "לאן שלא תלכי" ו"כמה פעמים" שזכו להצלחה רבה גם כן. בנוסף, השתתפה בהפקות כמו "ילדות רעות", "הלהקה" ו"NO אקזיט".

ב-2007 מיימון הוציאה את אלבומה השני ("רגע לפני ש")- מתוכו הסינגלים "יותר טוב לסלוח", ו"כשהלכת" הפכו גם הוא ללהיטים וזכו במקומות גבוהים במצעדי הרדיו. מיימון עשתה לא מעט סבבי הופעות בארץ ובעולם, והשתתפה בהרבה הפקות (אלאדין ויסמין, הפסטיגל, ברודווי). אחד שיתופי הפעולה הבולטים שלה עם שמעון בוסקילה הוביל לסיפורי הצלחה כמו "תמיד איתי", "מי שפוי מי משוגע" ועוד

 

מקור תמונה, על ידי Yehudit Garinkol, רישיון CC BY 2.5

חיפושים קשורים

דילוג לתוכן