רן דנקר הופעות 2022

עד 82% הנחה להופעות והצגות
הצטרפו למועדון החברים שלנו בחינם בווסטסאפ (קבוצה שקטה) וקבלו הנחות ומבצעים על הופעות והצגות!
ריכזנו עבורם את כל ההפועות הקרובות של רן דנקר ברשימה אחת:

על המופע

רן דנקר הוא שחקן, זמר ודוגמן ישראלי-אמריקאי שהתפרסם בהופעתו בסדרה "השיר שלנו" בשנת 2004 שרצה במשך ארבע עונות וזכתה להצלחה רבה. עבור תפקידו בסדרה, דנקר זכה בפרס מסך הזהב בתור השחקן הטוב ביותר. ב2006 הוא זכה בפרס ערוץ הילדים תחת אותה הקטגוריה.

לדנקר יש רשימה ארוכה של השתתפויות בסדרות, סרטים והפקות כולל תפקיד דיבוב ב"צ'יקן ליטל", "דני הוליווד", "עיניים פקוחות"- שם גילם מאהב הומוסקסואל בשיתוף עם השחקן זוהר שטראוס וזכה בפרס אופיר בתור שחקן המשנה הטוב ביותר. בנוסף לפרויקטים מוצלחים נספים כמו "תא גורדין", והסדרה "מוטלים בספק" בה גילם גבר שצריך לעשות עבודות שירות עם עבריינים צעירים. עבור תפקיד זה, הוא זכה לפרס האופיר השני שלו, אך הפעם בתור השחקן הטוב ביותר.

ב2018 דן החל להופיע בתוכנית הטלוויזיה "מיגל" של ערוץ הוט שזכתה לחשיפה עולמית. מעבר להשתתפותו בתוכניות טלוויזיה מוצלחות, לדנקר היו לא מעט הופעות גם בהפקות במה כמו הפסטיגל, "צלילי המוזיקה", ושיחק בתיאטרון הבימה במחזמר "אוויטה".

הקריירה המוזיקלית של דנקר החלה עוד ב-2007  עם יציאת אלבום הבכורה, "שווים", בשיתוף עם הגיטריסט עילי בוטנר. דנקר הוציא גם אלבום נוסף שכולו בעברית ב-2018 בשם "משהו שונה". במרץ 2021 יצא אלבומו השלישי "בית משוגעים" שנשאר האלבום הכי מתנגן בספוטיפיי במשך 3.5 חודשים ברצף מאז יציאתו, ונשאר בראש הטבלה של גלגלצ שמונה שבועות ברציפות מה ששבר את השיא בתחומו.

לא הרבה זמן לאחר מכן, יצא הלהיט "השמלה החדשה שלי" שהופק על ידי DEGO. דנקר היה ונשאר אהוב מאוד על הקהל, ועד היום הוא אחד הכוכבים המדוברים ביותר בישראל.

 

מקור תמונה, על ידי User:Bolly88, רישיון CC BY-SA 2.5

חיפושים קשורים

דילוג לתוכן