רביד פלוטניק הופעות 2022

עד 82% הנחה להופעות והצגות
הצטרפו למועדון החברים שלנו בחינם בווסטסאפ (קבוצה שקטה) וקבלו הנחות ומבצעים על הופעות והצגות!
ריכזנו עבורם את כל ההפועות הקרובות של רביד פלוטניק ברשימה אחת:
Fail to load XML file

על המופע

רביד פלוטניק הוא זמר, ראפר ויוצר ישראלי הידוע בשם הבמה שלו "נצ'י נץ'". נולד בפתח תקווה, שם העביר את רוב ילדותו ונעוריו. בגיל 13 פיתח עניין גדול במוזיקה שחורה תחת השפעתה של אחותו הגדולה, שירה, שהייתה זמרת בעצמה. פלוטניק החל להתנסות בכתיבה של ראפ בהשראתו של גיבור ילדותו- הראפר הידוע סאבלימינל. שם הבמה שלו נגזר מהמילה האמהרית נץ' שמשמעותה לבן, שכן רוב חברי ילדותו היו ממוצא אתיופי ונהגו לכנות אותו לבן בתור שם חיבה.

 כשהיה בן 15, הקים את להקתו הראשונה יחד עם חבריו שמואל "אריסטו" יוסף ושמשון "צ'יצ'ו" אמאדה שנקראה בשם "פרודוקס". לאחר שחרורו מהצבא ב-2010, יצא האלבום הראשון של פרודוקס בשם "תחיית המתים" אך הלהקה התפרקה עוד באותה השנה עקב שינויי מחלוקת בין חבריה.

שנה לאחר מכן, רביד פלוטניק המשיך בקריירת סולו והוציא את אלבום הבכורה שלו "צדיק בסדום", וב-2013 את אלבומו השני "בור ועם הארץ סיפורו של הבום-שאקה-לאק" שאיתו יצא לסיבוב הופעות בכל מרכז הארץ ובכמה אזורים נוספים. האלבום השני זכה לאהדה רבה, ושימש לפלוטניק כרטיס כניסה מכובד לרשימת מוזיקת ההיפ הופ הישראלית. ב-2014 הוא השתתף בשיר "יהיה בסדר" של "קפה שחור חזק", שם הלחין וביצע את הפזמון.

ב-2015 הוציא את אלבומו השלישי "ברוכים הבאים לפתח תקווה" המבוסס רבות על ילדותו ונעוריו בעיר. שנה לאחר מכן זה בפרס אקו"ם בתור "תגלית השנה". באותה שנה, פלוטניק הוציא את הסינגל "אני כאן לשבור" שהוזכר באלבומו "עולם משוגע" של הראפר טונה.

בשנת 2017 יצא הסינגל שלו "כל הזמן הזה" מהאלבום "שפל וגאות" שנוצר תוך שיתוף פעולה עם דודו טסה. השיר זכה במקום ראשון ברשימת שירי השנה של גלגלצ, בעוד שהאלבום זיכה אותו בפרס אקו"ם נוסף בתור "אלבום השנה". אלבומו האחרון "ועכשיו לחלק האומנותי" יצא ב-2019, וזהו האלבום הראשון שרשום תחת שמו האמיתי ולא שם הבמה שלו.

 

מקור תמונה, על ידי Yasminoa12345, רישיון CC BY-SA 4.0

חיפושים קשורים

דילוג לתוכן