עידן עמדי הופעות 2022

עד 82% הנחה להופעות והצגות
הצטרפו למועדון החברים שלנו בחינם בווסטסאפ (קבוצה שקטה) וקבלו הנחות ומבצעים על הופעות והצגות!
ריכזנו עבורם את כל ההפועות הקרובות של עידן עמדי ברשימה אחת:

על המופע

עידן עמדי הוא זמר, מלחין ושחקן ישראלי. אל עולם המוזיקה נכנס כאשר השתתף בעונה ה-8 של התוכנית התחרותית "כוכב נולד" בביצוע השיר "כאב של לוחמים" אותו כתב בעצמו בתקופת שירותו הצבאי כלוחם במחלקת סיור. אותו השיר הפך לסינגל הבכורה של עמדי והגיע לראשי המצעדים בתחנות רדיו מוכרות כמו גלגלצ, ורשת גימל וזכה בתואר "שיר השנה" ב-2011. בשנה זו, יצא גם אלבום הבכורה שנקרא על שמו והגיע למעמד זהב.

ב-2013 האלבום השני "בזמן האחרון" הגיע גם הוא למעמד זהב, ומתוכו בלטו במיוחד השירים "דברים יפים לראות" ו"נגמר", כאשר האחרון הגיע לראשי המצעדים בתחנות הרדיו השונות ואף זכה עבורו בפרס "זמר השנה". מתוך אלבומו השלישי "רצינו להיות" (2014), השיר "מנסים" הפך בהמשך לשיר הנושא של העונה השנייה בסדרה "פאודה" בה עמדי מגלם את הדמות שגיא צור.

ב-2017 הוציא את אלבומו הרביעי "חלק מהזמן" שהגיע תוך זמן קצר למעמד פלטינה. הסינגל מהאלבום על אותו השם, שתוכנן במקור עבור הזמרת ריטה, הגיע גם הוא למקום גבוה ברשימת הלהיטים של גלגלצ. לאורך הקריירה המוזיקלית שלו שיתף פעולה, הפיק והופיע עם זמרים ויוצרים כמו תום כהן, גיא ויהל, סתיו נחמיאס, שמעון יחיא, ושרית חדד. ב-2020 הוציא מספר סינגלים כולל "מה את מרגישה", "אני רוצה", "מפה לשם" ו"זוכר כמעט הכל" שהביאו לו הצלחה גדולה ויהפכו בעתיד לחלק מאלבומו החמישי.

 

מקור תמונה, על ידי סלי בן אריה, רישיון CC BY-SA 4.0

חיפושים קשורים

דילוג לתוכן