סטטיק ובן אל תבורי הופעות 2022

עד 82% הנחה להופעות והצגות
הצטרפו למועדון החברים שלנו בחינם בווסטסאפ (קבוצה שקטה) וקבלו הנחות ומבצעים על הופעות והצגות!
ריכזנו עבורם את כל ההפועות הקרובות של סטטיק ובן אל תבורי ברשימה אחת:

על המופע

סטטיק ובן אל תבורי הם דואט פופ מוזיקלי המשלב את הזמרים לירז רוסו (סטטיק) ובן אל תבורי (בנו של הזמר הישראלי, שימי תבורי). לירז רוסו החל להשתתף בהופעות כבר בגיל 15, וקיבל תאוצה בהתפתחות הקריירה המוזיקלית לאחר שהחל לעבוד עם המפיק המוזיקלי והזמר עומרי סגל. הכינוי "סטטיק" נלקח משם חיבה שניתן לרוסו על ידי חבר ילדות.

רוסו התפרסם בעקבות השיר "בא לה לרקוד" (2015) שיצא בשיתוף פעולה עם היוצר DJ גל מלכה. בעוד שבן אל תבורי, לאחר שכשל להתקבל לעונה ה-7 של "כוכב נולד", פרץ דרך בעקבות השיר "דוביגל" של הראפר והמלחין- רון נשר, בשיתוף פעולה עם סטטיק והמפיק המוזיקלי שלהם ג'ורדי (ירין פלג).

מאחורי הדואט רשימה ארוכה של להיטים שוברי שיאים כמו "ברבי", "סלסולים", "כביש החוף", "סתם", "זהב", "טודו בום", "הכל לטובה" ועוד רבים אחרים. הם זכו בפרס אקו"ם תחת הקטגוריה "הישג השנה", הופיעו בהפקות כמו הפסטיגל, דגמנו עבור הרשת קסטרו והיו חלק מצוות השופטים ב"כוכב הבא".

לסטטיק ובן אל אלבום אחד בלבד בשם "שבעה ירחים" שהיה בשיתוף פעולה עם יוצרים וזמרים ישראלים רבים כולל ג'ורדי, ליאור נרקיס, נטע ברזילי, רן דנקר, רמי קלינשטיין, ואגם בוחבוט. בנוסף, הם שיתפו פעולה יחד עם אומנים ישראלים ובינלאומיים ידועים כמו פיטבול, עדן בן זקן, פליפ דינרו, אמילי רייט, ג'יי באלווין, מרווין קייסי, סטפן לגר, ויל.איי.אם, נסרין קדרי, מירי מסיקה, אנה זק, ועוד. הם היו בין האומנים שהופיעו בסינגל ההתרמה "קטן עלינו" לתמיכה בבתי החולים בזמן מגיפת הקורונה.

מקור תמונה, על ידי Pegasos2008, רישיון CC BY-SA 2.0

חיפושים קשורים

דילוג לתוכן