נתן גושן הופעות 2022

עד 82% הנחה להופעות והצגות
הצטרפו למועדון החברים שלנו בחינם בווסטסאפ (קבוצה שקטה) וקבלו הנחות ומבצעים על הופעות והצגות!
ריכזנו עבורם את כל ההפועות הקרובות של נתן גושן ברשימה אחת:

על המופע

נתן גושן הוא זמר, מלחין, יוצר, ומפיק מוזיקלי ישראלי. נולד בשם מתן גושן, אולם עוד בצעירותו התקרב לדת ושינה את שמו לנתן בהמלצת הרב חיים קנייבסקי. ב-2010 כתב את הגרסה העברית עבור האלבום "קצת אחרת" של רוני דלומי לשירים "קצת אחרת" ו"כך או כך" שהפכו ללהיטים. באותה השנה, כתב גם עבור הזמר לירן דנינו לשיר "עדיין ריק" שהצליח לא פחות מהקודמים, והגיע לראשי המצעדים בתחנות הרדיו.

שנה לאחר מכן, הסינגלים "How to feel alive" בשיתוף עם סקאזי (אשר סוויסה), "כל מה שיש לי", ו"איפה את" זכו להצלחה רבה והגיעו גם הם לראשי המצעדים, ובזכותם זכה גושן בפרס "תגלית השנה" של גלגלצ. באותה שנה, הוציא על שמו את אלבום הבכורה שלו שכלל בתוכו את הסינגלים הקודמים בנוסף לשניים נוספים שיצאו בהמשך, והאלבום הגיע למעמד זהב ואילו גושן עצמו קיבל את תואר "מלחין השנה". 

אלבומו השני "בין כל הרעשים" יצא ב-2013, ובו בלטו במיוחד השירים "עוד" ו"מה אם נתנשק" שזכו להצלחה רבה והגיעו גם הם לראשי המצעדים בתחנות הרדיו השונות. הסינגל "(Thinking About it (Let It Go" מתוך אלבומו השלישי "דברי איתי יותר" (2015) הגיע למעמד פלטינה בהולנד, ולמעמד זהב בנורבגיה, דנמרק ושבדיה. בנוסף, הוא הוציא שני אלבומים מוצלחים נוספים בשם "שלושים" (2017) ו"באתי לחלום" (2020).

לאורך השנים, גושן שיתף פעולה עם לא מעט יוצרים וזמרים כמו עברי לידר, נטע ברזילי, סתיו בגר, ישי ריבו, עדן בן זקן ועוד רבים אחרים.

 

מקור תמונה, על ידי Seli Ben-Arie (סלי בן אריה), רישיון CC BY-SA 3.0

חיפושים קשורים

דילוג לתוכן