נוגה ארז הופעות 2022

עד 82% הנחה להופעות והצגות
הצטרפו למועדון החברים שלנו בחינם בווסטסאפ (קבוצה שקטה) וקבלו הנחות ומבצעים על הופעות והצגות!
ריכזנו עבורם את כל ההפועות הקרובות של נוגה ארז ברשימה אחת:

על המופע

נגה ארז היא זמרת, מלחינה ומפיקה ישראלית. נולדה וגדלה בקיסריה, ולמדה קומפוזיציה באקדמיה למוזיקה ולמחול בירושלים. לאורך כל ילדותה ונעוריה חקרה סוגים שונים של כלי נגינה וסגנונות שונים של מוזיקה. בנעוריה, הייתה חלק מהפקות מוזיקליות גדולות כמו מחזמרים בתור זמרת ראשית וקלידנית. גם בשירותה הצבאי, ארז בילתה בלהקה הצבאית.

ב-2011, היא החלה להקליט אלבום ג'אז, אותו כמעט סיימה, אך שינתה את דעתה ברגע האחרון וקיבלה את ההחלטה לעבור למוזיקה אלקטרונית- החלטה שתרמה רבות להתקדמותה. ב2017, בשיתופם של אורי רוסו, ורן יעקובוביץ הוציאה ארז את אלבום הבכורה "Off the radar" שהתפרסם בארץ ובמיוחד בעולם, וגרם לה להופיע במקומות הנחשבים ביותר כולל New york times, פרימוורה, SXSW, פיצ'פורק פריז, רוקילד, MELT, פסטיבל Visions ועוד.

בנוסף, היא עשתה סבבי הופעות באירופה ובריטניה באותה השנה. ב-2021 יצא אלבומה השני "ילדים", ולאחר מכן זכתה לפרס אקו"ם בתור תגלית השנה.

לארז סגנון מוזיקלי נרחב והיא שואפת את השראתה ממוזיקה אלקטרונית, אלטרנטיבית והיפ הופ. כמו כן, היא מושפעת רבות מהמצב הפוליטי בארץ ובעולם למרות שלטענתה היא אינה נוהגת לקשר את יצירותיה לאלה.  

ארז מתארת את תהליך היצירה שלה יותר כמו "הדרך שלה להתמודד עם מה שקורה בעולם" ולאו דווקא להעביר ביקורת. ביצירותיה ניתן לראות אזכור של אומנים מהם שאפה את השראתה כולל פליינג לוטוס, ביורק, פרנק אושן או קנדריק למאר. השימוש שלה בשילוב של תופים, סינטיסייזרים, ושירה, מתאר את הסביבה הכאוטית בה גדלה דרך מנגינות רקידות עם בס כבד.

 

מקור תמונה, על ידי Sprouthaus, רישיון CC BY-SA 4.0

חיפושים קשורים

דילוג לתוכן