מירי מסיקה הופעות 2022

עד 82% הנחה להופעות והצגות
הצטרפו למועדון החברים שלנו בחינם בווסטסאפ (קבוצה שקטה) וקבלו הנחות ומבצעים על הופעות והצגות!
ריכזנו עבורם את כל ההפועות הקרובות של מירי מסיקה ברשימה אחת:

על המופע

מירי מסיקה היא שחקנית וזמרת ישראלית. לאורך הקריירה המוזיקלית שלה, זכתה בתואר "זמרת השנה" מעל עשר פעמים, מתוכם פעמיים בפרס עמ"י. מסיקה החלה את לימודיה בבית הספר למוזיקה רימון ב-1999 שם יצרה קשרים רבים עם זמרים ויוצרים, ביניהם נכללו איה כורם וקרן פלס שלקחו חלק משמעותי בכתיבה ובהלחנה של השירים של מסיקה בהמשך.

פריצת הדרך בקריירה המוזיקלית הגיעה ב-2005 עם יציאת אלבום הבכורה "מירי מסיקה" מתוכו בלטו השירים "טיפה טיפה", "באה אליכם" ו"אף אחת". השירים מהאלבום "נובמבר" ו"לשם" שנכתבו על ידי פלס, הפכו ללהיטים כשהשיר השני זכה בתואר "שיר השנה" בגלגלצ. בנוסף, בזכות האלבום מסיקה זכתה גם בתואר "זמרת השנה" ופעמיים ב"תגלית השנה" של גלגלצ ורשת ג בעוד שהאלבום עצמו הגיע למעמד פלטינה כפולה.

ב-2007 יצא האלבום השני "שלום לאמונות" שהגיע גם הוא למעמד פלטינה, ומתוכו השיר "עכשיו אתה חוזר בחזרה" זכה בתואר "שיר השנה" של רשת ג. מאז, הוציאה חמישה אלבומים נוספים כולל "חדשות טובות" (2010), "מלך" (2012), "סימנים על החול" (2014), "אלוהי הדברים הקטנים" (2017), ו"אוקיינוס" (2021), מתוכם שניים הגיעו למעמד זהב.

לאורך השנים, מסיקה שיתפה פעולה עם זמרים ויוצרים מוכרים כמו להקת "טיפקס", עפר בשן, אריק ברמן, יוני בלוך, דודו טסה, גלעד שגב, ארקדי דוכין, דודי בר דוד, יהודה פוליקר, עמיר בניון, דיקלה, נסרין קדרי, מתן דרור, אבי אוחיון, רן דנקר, עברי לידר ועוד רבים אחרים. כמו כן, שיחקה בלא מעט פרויקטים והפקות תיאטרון כולל תיאטרון הבימה, "כוכב נולד", "שלוש אימהות", ו"הדיבוק בחיפה".

 

מקור תמונה, על ידי רון18, רישיון CC BY-SA 4.0

חיפושים קשורים

דילוג לתוכן