ליאור סושרד הופעות 2022

עד 82% הנחה להופעות והצגות
הצטרפו למועדון החברים שלנו בחינם בווסטסאפ (קבוצה שקטה) וקבלו הנחות ומבצעים על הופעות והצגות!
ריכזנו עבורם את כל ההפועות הקרובות של ליאור סושרד ברשימה אחת:

על המופע

ליאור סושרד הוא אומן חושים ומנטליסט ישראלי מפורסם, שזכה לשם בינלאומי. בתחילת דרכו, הופיע בתור אומן עצמאי וזכה להצלחה מקומית שהביאה אותו להשתתף בתוכניות מוכרות כמו תוכנית הבידור של דודו טופז ו"משאבת הכסף". במקביל, בנה לעצמו בהדרגה גם קהל בינלאומי.

יחד עם זאת, פריצת הדרך הגיעה רק ב-2006 כאשר השתתף בתוכנית "אורי גלר מחפש את היורש" בה זכה במקום הראשון. דבר זה תרם רבות לחשיפתו בקרב הקהל הבינלאומי שכן התוכנית שודרה ברחבי מספר מדינות כולל פולין, גרמניה ואיטליה.

עם ההצלחה הגדולה, סושרד יצא לסיבוב הופעות בארץ ובחו"ל כולל ארה"ב שם השתתף במספר תוכניות טלוויזיה נחשבות של מפורסמים כמו אלן דג'נרס, ג'יימס קורדן, ועוד. ב-2020 העלה סדרה משלו בשם "Gone mental with Lior" בה הופיעו שחקנים מוכרים, ביניהם קייט הדסון, בן סטילר ודוויד דובריק.

ב-2016 יצא לסיבוב הופעות באוסטרליה שזכה להצלחה רבה ואף הוארך עקב הביקוש הרב לכרטיסים. כמו כן, ההופעות של סושרד הפכו לפופולריות מאוד גם בקרב קהל הצופים ההודי והרוסי בפרט. בנוסף, היה המנטליסט הראשון שהתארח באירווזיון ב-2019 שנערך בתל אביב.

את סגנון הבידור שלו סושרד מתאר בתור שימוש בחמשת החושים על מנת ליצור חווית חוש שישי, ולעורר תחושת פליאה מצד הקהל. מעבר להופעותיו על הבמה, הוא עוסק גם ביזמות ולו מספר פרויקטים מוצלחים כמו מתחם "Escape city" ו"ToDay".

מקור תמונה, על ידי מלאני פנטון Melanie Fenton, רישיון CC BY-SA 4.0

דילוג לתוכן