ישי ריבו הופעות 2022

עד 82% הנחה להופעות והצגות
הצטרפו למועדון החברים שלנו בחינם בווסטסאפ (קבוצה שקטה) וקבלו הנחות ומבצעים על הופעות והצגות!
ריכזנו עבורם את כל ההפועות הקרובות של ישי ריבו ברשימה אחת:

על המופע

ישי ריבו הוא זמר ומלחין ישראלי. בשל הרקע הדתי ממנו הגיע, יצירותיו של ריבו מוכרות גם בקרב הקהילות המסורתיות והדתיות בחברה הישראלית. הוא הוציא ארבעה אלבומי אולפן, מתוכם שניים הגיעו למעמד זהב ואחד אף הגיע לפלטינה.

ריבו החל לשיר עוד מגיל תשע, וכבר בגיל 13 החל לכתוב, להלחין ולהקליט יצירות שכתב בביתו. בהמשך, למד גם לנגן בגיטרה. בצעירותו הקים יחד עם חבריו, את הלהקה "תכל'ס" ששילבה בתוכה מטאל רוק כבד עם טקסט יהודי מסורתי. 

ב-2012 ריבו היה אחד האומנים הדתיים הראשונים שהשתתפו בפרויקט של עידן רייכל בביצוע השיר "אור כזה" ובאותה שנה זכה גם בפרס אקו"ם לעידוד היצירה". ב-2019 הופיע יחד עם עמיר בניון בשיר "ניצחת איתי הכל".

אלבום הבכורה של ריבו יצא ב-2014 "תוכו רצוף אהבה", ושנה לאחר מכן האלבום השני "פחד גבהים". שני האלבומים הגיעו למעמד זהב תוך זמן קצר. אלבומו השלישי "שטח אפור" (2018) הגיע למעמד פלטינה. 

ריבו יוצא לסיבובי הופעות ברחבי הארץ עבור הקהל הכללי, וגם עבור הקהל הדתי והמסורתי. הוא הופיע עם אומנים רבים כמו שלמה ארצי, עומר אדם, נתן גושן, ואמיר דדון. בנוסף, כתב שירים עבור זמרים ידועים כולל גד אלבז, אברהם פריד, רועי ידיד, ומידד טסה. סגנונו המוזיקלי עוסק ברוחניות, אמונה ודת. 

 

מקור תמונה, על ידי יעקב, רישיון CC BY-SA 4.0

חיפושים קשורים

דילוג לתוכן