יובל דיין הופעות 2022

עד 82% הנחה להופעות והצגות
הצטרפו למועדון החברים שלנו בחינם בווסטסאפ (קבוצה שקטה) וקבלו הנחות ומבצעים על הופעות והצגות!
ריכזנו עבורם את כל ההפועות הקרובות של יובל דיין ברשימה אחת:

על המופע

יובל דיין היא זמרת ומלחינה ישראלית. נולדה באשדוד, ובילתה את רוב ילדותה בשירה ומשחק. הקריירה המוזיקלית של דיין פרצה דרך כאשר הופיעה בעונה הראשונה של התוכנית "The Voice" הישראלית, לשם היא הצליחה להיכנס בעקבות ביצוע מוצלח של "שאריות של החיים" תחת הנחייתו של הזמר שלומי שבת. היא הצליחה להתקדם לחצי הגמר אך הודיעה באופן לא צפוי כי היא פורשת מהתחרות.

ב-2013 הוציאה את סינגל הבכורה שלה "לאסוף", הנקרא על שם האלבום, שזכה למעל שלוש מיליון צפיות ביוטיוב. באותה שנה, הוציאה גם את הסינגל השני מאותו האלבום "עד שתחזור", ואת השלישי "אל תאמר" בהלחנתו של דודו טסה שזכה להצלחה רבה והגיע למקום ראשון במצעד הטבלאות של גלגלצ. באותה שנה זכתה גם בתואר "זמרת השנה" של מאקו וערוץ 24 ממש לפני שהתגייסה לצבא.

הסינגל החמישי שלה "צבעים" שיצא שנה לאחר מכן, זכה גם הוא במקום גבוה במצעד השירים של מדיה פוסט. עם ההוצאה הרשמית של האלבום, החלה בסיבוב הופעות הראשון, והוציאה גרסת הופעות לשיר "מי אני מולם" שהופיע ברדיו והושמע פעמים רבות. 

ב-2016 יצא האלבום השני, "ליבי ער" שזכה להצלחה רבה והגיע למקום הראשון במצעד השירים של גלגלצ עם שירים בולטים כמו "ליבי ער", "לילותיי", "שעה חלפה" ו"בדיוק כמו הירח". 

ב2019 חזרה לתחרות השירה "The Voice" בתור מנטורית, יחד עם שלומי שבת ובאותה השנה פרסמה את השיר "מי אוהב". בקריירה המוזיקלית של דיין לא מעט סינגלים מוצלחים כמו "תשאל את המים", "הסוף הטוב הזה", "דמעות שקופות" , "לפתוח את הלב", "שרק תחייך", "אתה בכולם", וקרוב בינינו". השיר "אשדודית באליטה" בשיתוף עם רביד פלוטניק מתאר את סיפור חייה ותהליך החזרה בתשובה שהחל עוד בשנת 2016.

ב-2022 ביצעה את השיר "לו יהי" לצד רן דנקר עבור הנשיא ביידן בזמן שביקר בישראל.

 

מקור תמונה, על ידי Aviva Danieli (אביבה דניאלי), רישיון CC BY-SA 3.0

חיפושים קשורים

דילוג לתוכן