חנן בן ארי הופעות 2022

עד 82% הנחה להופעות והצגות
הצטרפו למועדון החברים שלנו בחינם בווסטסאפ (קבוצה שקטה) וקבלו הנחות ומבצעים על הופעות והצגות!
ריכזנו עבורם את כל ההפועות הקרובות של חנן בן ארי ברשימה אחת:

על המופע

חנן בן ארי הוא זמר, מלחין ויוצר ישראלי. נולד וגדל בקרני שומרון למשפחה יהודית-חרדית. חנן התעניין במוזיקה עוד מילדותו וסגנונו הושפע רבות רבות מאביו שהיה חזן ופייטן. כבר בגיל 13, פרסם את אחד משיריו הראשונים באתר "ביכורים". בתקופה מסוימת בחייו, היה סולן בלהקת חתונות בשם "קולות". עבור אחד מהשירים ("ותיקח מרים" ) של אותה הלהקה, נוצר ריקוד אותו המציא וביצע הרקדן שגיא עזרן והגיע למקום השלישי במצעד הריקודים לשנת 2014.

באותה שנה, הוציא בן ארי את שירו הראשון "ממך עד אליי" שנכנס וזכה במקום 34 מכובד ברשימת השירים הטובים ביותר של גלגלצ, והיה חלק מאלבום הבכורה שלו בשם "איזון". אלבום זה גם הוא זכה לביקורת חיובית וכמעט הפך לאלבום זהב.

לבן ארי לא מעט שירים, הידועים ביותר כוללים את  "אמא אם הייתי יכול", ו"החיים שלנו תותים" שזכו להצלחה מסחררת. האחרון הפך ללהיט ואף הגיע למקום הראשון במצעד השירים של גלגלצ, והופיע כפארודיה בתוך התוכנית ארץ נהדרת. ב-2017, הוציא את הסינגל מאלבומו השני, "ויקיפדיה", בשיתוף עם משה פרץ וקרן פלס. שיר זה זכה בהמשך בפרס אקו"ם בתור שיר השנה. שנה לאחר מכן יצא אלבומו השני "לא לבד".

ב2019 הוציא את השיר "דור" שעסק בסוגיות דתיות ומסורתיות והפער שיש בין הדורות בנושא זה, מה שעורר לא מעט תגובות, לטוב ולרע, בין היתר במגזר הדתי.

את רוב יצירותיו בן ארי מפרסם בתור סינגלים, ומאחוריו יש שני אלבומים בלבד. הסינגלים זכו להצלחה רבה והידועים כוללים "אם תרצי", "אמן על הילדים", "מקום" ועוד. הוא זכה על שיריו בלא מעט פרסים, קיבל את התואר "זמר השנה" של רדיו תל אביב (2020), "איש השנה" של גלגלצ מאקו וynet, פרס אקו"ם למחבר השנה ו"זמר השנה" של כאן גימל (2021). בשנת 2022 הוציא את הסינגל "חנניה" לזכר סבו שעל שמו הוא נקרא.

 

מקור תמונה, על ידי תמר חנן, רישיון CC BY-SA 3.0

חיפושים קשורים

דילוג לתוכן