הראל סקעת הופעות 2022

עד 82% הנחה להופעות והצגות
הצטרפו למועדון החברים שלנו בחינם בווסטסאפ (קבוצה שקטה) וקבלו הנחות ומבצעים על הופעות והצגות!
ריכזנו עבורם את כל ההפועות הקרובות של הראל סקעת ברשימה אחת:
Fail to load XML file

על המופע

הראל סקעת, זמר ומלחין ישראלי, החל להופיע עוד מימי ילדותו. כבר בהיותו בן שש הוא הספיק להשתתף ולזכות בתחרות שירה לילדים והשתתף בתוכנית טלוויזיה ישראלית ידועה בשם "פרפר נחמד". הוא המשיך להשתתף בפסטיבלים ותוכניות לאורך כל ילדותו ונעוריו עד שבגיל 15 הפך לזמר מוביל בלהקת העיר- כפר סבא, ובלהקת בית הספר בו הוא למד. הוא המשיך לעסוק בשירה גם בתקופת שירותו הצבאי ולאחר שחרורו, החל את לימודיו בבית צבי שם הוציא את סינגל הבכורה "אין עוד סיכוי".

בזמן לימודיו, 2004, סקעת הפך למשתתף בתחרות "כוכב נולד", שם החלה להתפרץ הקריירה המוזיקלית שלו לאחר שזכה במקום השני בתחרות. אלבום הבכורה שלו, "הראל סקעת", שנקרא על שמו, יצא ב-2006 הפך מזהב לפלטינה במהירות מסחררת. הראל סקעת עדיין זכה להצלחה רבה והוציא להיטים פעם אחר פעם כולל שירים כמו "כמה עוד אפשר", "משהו ממני", "כל הציפורים", "אם הוא ילך", ו"ואת" שנשארו במקום הראשון בטבלאות של רשת גימל וגלגלצ חודשים לאחר שחרורם. אלבום זה הביא הצלחה לא רק לסקעת, אלא גם ליוצרים צעירים נוספים שהשתתפו בכתיבת השירים לאלבום, כמו קרן פלס, דור דניאל, וכפיר אפשטיין. 

ב-2008 יצא אלבומו השני "דמויות" שאמנם זכה להצלחה רבה, אך לא בקנה מידה של האלבום הראשון. עם זאת, הלהיט הגדול ביותר של האלבום- "מובן לי עכשיו", זכה במקום ה34 בטבלה השנתית של רשת גימל. שנה לאחר מכן, סקעת נבחר לייצג את ישראל באירווזיון 2010 עם השיר "מילים" והגיע איתו לגמר, שם זכה בפרס "מרסל בזנסון" על האומן הטוב ביותר, השיר הטוב ביותר והכניסה הטובה ביותר.

בשנת 2012 יצא האלבום "שוב מאושר" עם שני להיטים בולטים- "המאה ה-21" ו"תהיה לי אהבה" שהגיעו למקום הראשון בטבלאות הרדיו הישראלי, עם עוד כמה כמה סינגלים מוצלחים. גם בשנה זו, זכה הראל, בפעם נוספת, בתואר "זמר השנה". ב-2017 יצא אלבומו הרביעי והאחרון נכון לעכשיו "אהבה מסובבת הכל". במקביל לקריירת השירה שלו, סקעת השתתף גם לא מעט בהפקות במה והופעות.

 

מקור תמונה, על ידי סלי בן אריה, רישיון CC BY-SA 3.0

חיפושים קשורים

דילוג לתוכן