הדג נחש הופעות 2022

עד 82% הנחה להופעות והצגות
הצטרפו למועדון החברים שלנו בחינם בווסטסאפ (קבוצה שקטה) וקבלו הנחות ומבצעים על הופעות והצגות!
ריכזנו עבורם את כל ההפועות הקרובות של הדג נחש ברשימה אחת:

על המופע

הדג נחש היא להקת פאנק/היפ-הופ ישראלית מפורסמת שהוקמה ב-1996, והשפיעה רבות על זרם מוזיקת ההיפ-הופ בארץ. שמה של הלהקה נגזר מהשלט "נהג חדש" ואילו האייקון שלה מסמל את הביטוי "אראה לך מאיפה הדג משתין". הלהקה מוכרת בעמדותיה הפוליטיות השמאלניות הניכרות בשיריה, וחלק מתוכם אף הוזכרו בהפגנות.

שירי הלהקה נכתבו ברובם בידי הסולן שלה, שאנן סטריט, הקוראים לשלום, סבלנות ושוויון וכוללים בתוכם דעות פוליטיות וביקורות חברתיות. ב-2000 יצא אלבום הבכורה "המכונה של הגרוב" מתוכו בלטו במיוחד השירים "לא מוותר" ו"אף אחד" שהיו בשיתוף פעולה עם הזמרת מזי כהן.

אלבומם השני, "לזוז" (2003) בו השתתף גם ברי סחרוף, הוציא לא מעט להיטים והגיע למעמד של אלבום זהב. אלבום זה סלל ללהקה את הדרך להופיע עבור קהל בינלאומי. האלבום השלישי "חומר מקומי" שיצא שנה לאחר מכן, מתוכו בלטו במיוחד השירים "שירת הסטיקר", הכאפה המצלצלת" ו"חליפות", זכה גם הוא להצלחה רבה והגיע למעמד פלטינה.

ב-2006 הוציאו אלבום מוצלח נוסף שנקרא "בעזרת הג'אם" שזכה בפרס עמ"י בתור "אלבום השנה", ומתוכו השיר "הנה אני בא" הופיע בסרט הקומדי "אל תתעסקו עם הזוהן" (2008) עם אדם סנדלר. סך הכל הוציאה הלהקה שמונה אלבומי אולפן מוצלחים וארבעה אלבומי הופעה. 

 

מקור תמונה, על ידי Yaneeva, רישיון CC BY-SA 4.0

חיפושים קשורים

דילוג לתוכן