דודו טסה הופעות 2022

עד 82% הנחה להופעות והצגות
הצטרפו למועדון החברים שלנו בחינם בווסטסאפ (קבוצה שקטה) וקבלו הנחות ומבצעים על הופעות והצגות!
ריכזנו עבורם את כל ההפועות הקרובות של דודו טסה ברשימה אחת:
Fail to load XML file

על המופע

דודו טסה הוא זמר ומוזיקאי, יליד תל אביב. הוא נולד למשפחה יהודית- מזרחית שמקורה בעיראק והכוויתים. דודו עשה את דרכו לעולם המוזיקה לראשונה בגיל 15 כשהוציא את אלבום הבכורה שלו "אוהב את השירים". ומאז, הוציא מעל עשרה אלבומים נוספים כאשר אלבומו השלישי "מתוך בחירה" זיכה אותו בחשיפה גדולה.

ב-2002 השתתף בלהקתו של אלי יצפאן בתור גיטריסט ראשי. האלבום השישי שלו "בסוף מתרגלים להכל" נוצר בשיתוף עם ג'וני גרינווד גיטריסט להקת רדיוהד. בנוסף, הוא זכה בפרס אקו"ם בתור יוצר השנה על אלבומו השישי "עיר ובהלות". 

טסה הופיע במקומות רבים בעולם, כולל פסטיבלי רוק מפורסמים באירופה וארצות הברית וביניהם קואצ'לה, SXSW, Sziget Festival, WOMEX. הוא שיתף פעולה עם לא מעט אומנים ויוצרים כמו גלעד כהנא, נינט טייב, אלי אליהו, יהודית רביץ, ברי סחרוף ועוד. להקתו, דודו טסה והכוויתים ששמה נקרא על אלבומו ה11- כוללת, בין היתר, שירים המבוססים על מורשתו העירקית וזכתה לאהדה רבה בארץ ובעולם.

אלבום זה מבוסס כולו על שיריו של סבו ודודו מדרגה שנייה- דאוד אל כוויתי, שכתב קלאסיקות עיראקיות במחצית הראשונה של המאה ה-20. דודו עבד על אלבום זה מעל עשור, עוד מהתקופה בה התבקש להוציא את גרסתו לשיר "פוג אל נבאל" לפסקול הסרט "תפנו שמאלה בקצה העולם". אלבומו האחרון "אל חג'אר" יצא בשנת 2018.

 

מקור תמונה, על ידי ALPR, רישיון CC BY-SA 4.0

חיפושים קשורים

דילוג לתוכן