ברי סחרוף הופעות 2022

עד 82% הנחה להופעות והצגות
הצטרפו למועדון החברים שלנו בחינם בווסטסאפ (קבוצה שקטה) וקבלו הנחות ומבצעים על הופעות והצגות!
ריכזנו עבורם את כל ההפועות הקרובות של ברי סחרוף ברשימה אחת:
Fail to load XML file

על המופע

ברי סחרוף הוא מוזיקאי, זמר, גיטריסט, מלחין ומפיק ישראלי. הוא אחד ממוזיקאי הרוק המצליחים ביותר בארץ, ולעיתים גם מכונה "נסיך הרוק הישראלי". בקריירה המוזיקלית החל כשהיה בן 16 והצטרף להרכב בשם "חלום קוסמי", בו השתתף גם המוזיקאי רמי פורטיס והשניים הפכו לחברים טובים.

סחרוף החל לעסוק במוזיקה עם שחרורו מהצבא, כאשר עבר לבלגיה ושם הקים את הלהקה "מינימל קומפקט" שהפכה ללהקת הרוק הישראלית הראשונה שזכתה להצלחה משמעותית מחוץ לגבולות הארץ. הלהקה יצאה לסיבובי הופעות באירופה וארה"ב, והוציאה שישה אלבומים סך הכל. 

ב-1988 הלהקה התפרקה, בשל קשיים להשיג ויזת עבודה בארצות הברית מה שמנע מהם להמשיך בסיבובי הופעות. שנה לאחר מכן, סחרוף חזר לארץ והחל בשיתוף פעולה ארוך טווח עם חברו רמי פורטיס. שיתוף פעולה זה הביא להוצאה של שירים רבים שזכו להצלחה רבה. 

במקביל לשיתוף הפעולה עם פורטיס, סחרוף פתח בקריירת סולו מוצלחת לא פחות עם הוצאת אלבום הבכורה "הכל או כלום" (1991) ושנתיים לאחר מכן את האלבום "סימנים של חולשה" בשיתוף עם רע מוכיח שנחשב לאחד מאלבומי הרוק הישראלי הטובים ביותר בכל הזמנים. 

מאז, סחרוף הוציא 5 אלבומי סולו נוספים כשהאלבום "נגיעות" (1998) הגיע למעמד פלטינה כפולה. מלבד אלבומי הסולו, הוא הוציא עשרות אלבומים בשיתוף פעולה עם מספר רב של זמרים ויוצרים כולל אינפקטד מאשרום, דודו טסה, ואהוד בנאי. בנוסף, הלחין והפיק עבור אלבומים של זמרים מוכרים כמו אביב גפן, אריק איינשטיין, דני סנדרסון, אושיק לוי ועוד רבים אחרים.

 

מקור תמונה, על ידי רנדום, רישיון CC BY-SA 3.0

חיפושים קשורים

דילוג לתוכן