אדיר מילר הופעות 2022

עד 82% הנחה להופעות והצגות
הצטרפו למועדון החברים שלנו בחינם בווסטסאפ (קבוצה שקטה) וקבלו הנחות ומבצעים על הופעות והצגות!
ריכזנו עבורם את כל ההפועות הקרובות של אדיר מילר ברשימה אחת:
Fail to load XML file

על המופע

אדיר מילר, יליד חולון, הוא שחקן, תסריטאי וקומיקאי ישראלי. הוא נולד למשפחה שורדת שואה, ובזמן שירותו הצבאי היה ביחידת 8200 של צה"ל. הקריירה המקצועית של מילר החלה בשנת 1999 כאשר הופיע בסדרה ההומוריסטית "דומינו" לצד אסי כהן וגורי אלפי ורבים נוספים. לאחר מכן, הופיע בסדרה "אפקט הדומינו" ובתוכנית של דודו טופז "הראשון בדיבור" בערוץ 2. 

בשנת 2000 מילר פתח בתוכנית משלו שנקראה על שמו, ובמקביל השתתף בתור קומיקאי בתוכנית השידור של יאיר לפיד, שהייתה אז בערוץ 2. ב-2002 החל להנחות תוכנית דיבור הומוריסטית "ערב אדיר" שנמשכה 4 עונות, וב-2005 הוא הנחה בתוכנית "הסרט שלנו" ובנוסף את תוכנית הסאטירה "היכל התרבות" בשיתוף עם ההומוריסטים "שלישיית מה קשור".

בשנת 2008 ושמונה הוא יצר והפיק את הסדרה המוצלחת "רמזור" יחד עם התסריטאי רן שריג. הסדרה שודרה בערוץ 2, וזכתה בפרס "סדרת הקומדיה הטובה ביותר" של האקדמיה הישראלית לקולנוע ולטלוויזיה. זאת הייתה גם הסדרה הישראלית הראשונה שזכתה בפרס ה"אמי" הבינלאומי תחת אותה קטגוריה. הוא הופיע גם בפרויקטים תיאטרליים ובסרטים כמו מחזמר "הלהקה", "החותנת", "הסודות" והסרט "השדכן" עבורו זכה בתואר השחקן הראשי הטוב ביותר. מילר ממשיך להיות אחד הקומיקאים האהובים והידועים בישראל עד היום.

 

מקור תמונה, על ידי גבריאלה שוורץ בשם אדיר מילר בע"מ, רישיון CC BY-SA 3.0

חיפושים קשורים

דילוג לתוכן