אברהם טל הופעות 2022

עד 82% הנחה להופעות והצגות
הצטרפו למועדון החברים שלנו בחינם בווסטסאפ (קבוצה שקטה) וקבלו הנחות ומבצעים על הופעות והצגות!
ריכזנו עבורם את כל ההפועות הקרובות של אברהם טל ברשימה אחת:

על המופע

המפיק המוזיקלי, היוצר, והזמר הישראלי אברהם טל המוכר מהלהקה "שוטי הנבואה" בין השנים 1998-2007 וכתב את הלהיטים "מי" ו"קול הגלגל" בתקופתו שם. הקריירה המוזיקלית שלו החלה עוד בגיל 9 בעקבות פציעה שאילצה אותו להגיע לבית החולים שם נחשף במקרה למקלדת אלקטרונית ועורר את התעניינותו במוזיקה.

בהמשך, למד לנגן על כלי נגינה נוספים כולל תופים, גיטרת בס וחלילון. טל מעולם לא למד מוזיקה במוסד רשמי, אך למרות זאת הוא הפיק, כתב והלחין את שיריו בעצמו ללא כל ידע במוזיקה תיאורטית. 

ב-2008 הוציא את אלבום הבכורה על שמו. את רוב השירים באלבום כתב בעצמו מלבד השיר "הם בלשונות" שנלקח האיגרת הראשונה אל הקורינתים של הברית החדשה. באותה שנה שיתף פעולה עם דין דין אביב באלבום "הושיע בין עולמות" שם הופיעו בביצוע משותף של הדואט "מסע" שטל השתתף בכתיבתו.

ב-2010 הוציא את אלבומו השני "אורות", שמכר מעל 40 אלף עותקים והגיע למעמד פלטינה. השיר מהאלבום "מחוזקים לעולם" הגיע לראשי המצעדים בגלגלצ וברשת גימל. בזכות האלבום, זכה בתואר "זמר השנה" של רשת גימל, והשיר מהאלבום עם אותו השם הפך ל"שיר השנה" בטבלאות של אקו"ם וגלגלצ. לטל 3 אלבומים מוצלחים נוספים כולל "שושנה" (2013), "עכשיו חיים" (2016), ו"אברהם טל לייב" (2017). 

 

מקור תמונה, על ידי התקבל מאברהם טל (חיתוך על ידי הידרו), רישיון CC BY-SA 2.5

 

חיפושים קשורים

דילוג לתוכן