אביב גפן הופעות 2022

עד 82% הנחה להופעות והצגות
הצטרפו למועדון החברים שלנו בחינם בווסטסאפ (קבוצה שקטה) וקבלו הנחות ומבצעים על הופעות והצגות!
ריכזנו עבורם את כל ההפועות הקרובות של אביב גפן ברשימה אחת:

על המופע

אביב גפן הוא זמר רוק ישראלי מפורסם, ובנוסף גם יוצר, מלחין, זמר, ומפיק מוזיקלי. בנו של המלחין והמשורר יהונתן גפן, ואחיה של השחקנית שירה גפן. בנוסף לקריירת הסולו שלו, גפן הוא אחד ממרכיבי הלהקה "Blackfield". היצירות שלו נוגעות בנושאים מגוונים כמו שלום, אהבה, מוות, התאבדות, פוליטיקה והצבא (הארגון הצבאי הישראלי- צה"ל בפרט).

לאורך הקריירה שלו, גפן הוציא עשרות אלבומים כולל אלבומי סולו משל עצמו ועם להקתו. ובנוסף שיתף פעולה וכתב עבור לא מעט זמרים ויוצרים כמו אריק איינשטיין, דניאל סלומון, משה לוי, סטיבן וילסון (איתו הקים את להקת בלאקפילד), נינט טייב, שחר אבן צור, קרן הכט, פורקיופיין טרי, רוקפור, ועוד רבים אחרים.

גפן היה מפורסם מאוד בשנות ה-90 בקרב הצעירים הישראלים, ומעריציו היו מכונים "ילדי אור הירח" בעקבות אלבום הבכורה שלו "זה רק אור הירח" שיצא ב-1992. מאז, היו לו לא מעט הופעות, והוא מוכר בארץ ובעולם. בנוסף לקריירה המוזיקלית שלו, הוא הנחה גם בתוכניות טלוויזיה כמו "The Voice" ישראל, ובתוכנית התחרותית "אביב או אייל" בשיתוף עם אייל גולן.

אלבומיו הבולטים ביותר כוללים "עכשיו מעונן", "שום מקום", "ממנטו מורי", "ירח מלא" ועוד. במשך השנים, סגנונו המוזיקלי של גפן הושפע מלהקות רק כמו פינק פלויד, U2, רדיוהד, נירוונה, ויוצרים כמו בוב דילן וג'ון לנון. גפן עצמו לעיתים ייחס את בוב דילן ורוג'ר וואטרס בתור השפעותיו הגדולות ביותר.

מקור תמונה, על ידי Nir.roitman, רישיון CC BY-SA 4.0

חיפושים קשורים

דילוג לתוכן